Vyměňte starou poštovní schránku
19, 10, 2015, 19:26
Categoria: Nezařazené

Poštovní schránky

Máte-li zájem, navštivte obchod naší společnosti Allami. Nabízíme Vám jakostní poštovní schránky těch nejlepších kvalit. Máme již mnoho zkušeností, neboť se na českém trhu pohybujeme již nějaký ten pátek a našich výrobcích je to opravdu znát. Veškeré naše schránky vyrábíme buďto z hliníku nebo je ručně odléváme.

Poštovní schránky

Chcete-li, můžete si naše poštovní schránky nechat různě ozdobit či vylepšit. Nabízíme Vám různé verze patin, ornamentů nebo klapek. Samozřejmě si můžete také zvolit i barvu vaší poštovní schránky a nechat si na ní nechat umístit text dle Vašeho vlastního uvážení. Naše schránky jsou vyráběny speciálními metodami, proto jsou tak kvalitní.

Webové stránky

Naše stránky jsou Vám kdykoliv k dispozici. Pokud budete mít nějaké dotazy najdete na nich samozřejmě i kontakt na naší firmu.

Comments Off on Vyměňte starou poštovní schránku
Stoly do dílny i do garáže
19, 10, 2015, 19:26
Categoria: Nezařazené

Máte rádi kvalitu, dobré zpracování a dlouhou životnost? Pokud toto očekáváte od všeho, co pořídíte, ta neváhejte a při výběru vašeho dílenského stolu vybírejte právě u nás. Nabízíme vám totiž dílenské stoly té největší kvality, stoly, které jsou perfektní do každé dílny, dílničky, garáže a do těžkého provozu. Pořiďte si i vy stůl, který si naprosto zamilujete a který vám bude sloužit po dlouhá léta, stále jako nový.

Ceny, které vás zaujmou

I když nabízíme opravdu jen vysoce kvalitní stoly, tak se snažíme zachovat domácké a lidské ceny. V naší nabídce tedy naleznete prvotřídní špičkové dílenské stoly, avšak za naprosto překvapivé a příznivé ceny, které vás dostanou do kolen. Pokud hledáte skvělý poměr mezi kvalitou a cenou, tak právě u nás jste na správném místě.

Comments Off on Stoly do dílny i do garáže
Nevíte si rady s pokojíčkem pro děti?
19, 10, 2015, 19:26
Categoria: Nezařazené

A taky s vaší mini ložnicí a stísněnou koupelnou, kde se sotva otočíte? A zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, že všechno by mohlo být úplně jinak? Vana musí pryč, oblíbenost sprchování vám jasně doporučuje pořídit si sprchový kout. Ložnice s objemnými skříněmi? Ne. Úložný prostor pořídíte jinde. Pro všechny nápady se stavte za těmi, kteří bydlení rozumějí a návrhy interiérů jsou jejich profesí.

Nemusíte všechno dělat sami

Příjemné zjištění pro vás zajisté bude, že na všechno máme profesionály, pro které nic není problém. Návrhy interiérů zařídí bytoví designéři, kteří také poradí, kde nakoupit nábytek a inventář. Realizační tým zajistí všechny práce a řemeslníky, rekonstrukce včetně zařízení bude prostě a jednoduše na klíč. Pro váš klid a pohodu. Buďte moderní!

Comments Off on Nevíte si rady s pokojíčkem pro děti?
Nádherné výsledky
19, 10, 2015, 19:26
Categoria: Nezařazené

Předejděte zbytečným problémům s organizací rekonstrukce vašeho domu nebo bytu a obraťte se na odbornou firmu rekonstrukce bytů praha, která se rekonstrukcemi a úpravami bytových i nebytových prostor zabývá již mnoho let.
Plánujete-li tedy rekonstrukci bytu nebo bytového jádra, mějte na paměti, že jde o náročný proces, do kterého vstupuje spousta řemeslníků, jako například zedníci, topenáři, obkladači, pokladači, montéři a mnozí další. (Rekonstrukce bytů praha je má všechny k dispozici.)

Nebudete na to sami!

Proto je velmi důležité, správně si rozvrhnout celou rekonstrukci v závislosti na jejím rozsahu. Je opravdu velmi těžké a složité, zvládnout rozvržení takovéto rekonstrukce laikem bez porady s odbornou firmou. rekonstrukce bytů praha takovou firmou je a dokonce celou rekonstrukci nejen naplánuje, ale i provede.

Comments Off on Nádherné výsledky
Velmi elegantní ceny
16, 10, 2015, 8:10
Categoria: Nezařazené

Kancelářský nábytek Lotus patří mezi dražší kancelářský nábytek z naší nabídky. Je vhodný pro vedoucího pracovníka na jakékoliv úrovni. V této řadě Lotus nabízíme pracovní a jednací stoly, propracovaný systém skříní a kontejnerů a nejrůznější jednací a přístavné prvky ke stolům.

Kancelářský nábytek prodáváme již 10 let. Zabýváme se nejen prodejem kancelářský nábytek, ale také kancelářských židlí, kancelářských křesel, pracovních židlí, plastových židlí a lavic do čekáren. Kancelářský nábytek a ostatní sortiment vyrábíme z kvalitního materiálu.

Kancelářský nábytek TopOffice

Kancelářský nábytek TopOffice z naší nabídky patří mezi dražší řadu stylového kancelářský nábytek, určený do kancelářských prostor s nádechem lehkosti a moderního designu. Tato řada kancelářský nábytek je vyráběna z kvalitních a moderních materiálů, které jsou ekologicky a zdravotně nezávadné.

Comments Off on Velmi elegantní ceny
Nabízíme operativní leasingy
6, 10, 2015, 16:40
Categoria: Nezařazené

Nabízíme Vám možnost si u nás pronajmout kvalitní vůz za výbornou cenu. Naše autopůjčovna http://www.automoc.eu/podminkyhtml.html v dnešní době patří mezi lídry půjčování vozů v české republice. Tak silnou pozici jsme si vybudovali hlavně díky kvalitním službám, které našim zákazníkům nabízíme. V naší nabídce můžete narazit například na operativní leasingy.
Naše autopůjčovna Vám ručí za to, že naše automobily jsou v perfektním technické stavu. O naše vozy se totiž pravidelně stará kvalitní servisní služba. Dalším důvodem, pro naše autopůjčovna nenabízí defektní vozy je pravidelná obměna vozového parku. Pro zapůjčení jednoho z našich vozu budete potřebovat pouze dvě věci – občanský průkaz a řidičský průkaz.

24 hodin

Naše autopůjčovna je Vám k dispozici v podstatě neustále. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A to zahrnujeme i svátky.

Comments Off on Nabízíme operativní leasingy
Slevy
27, 9, 2015, 1:14
Categoria: Nezařazené

Slevy

Máloco potěší člověka tolik, jako když najde výrobek, službu či třeba zájezd přesně podle svých představ a vzápětí ještě zjistí, že se na něj vztahuje výrazná sleva. A přesně to je naším cílem – poskytovat ty nejvýhodnější na veškerý myslitelný sortiment, vše k maximální spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Slevy

Celý systém slev funguje na velmi jednoduchém základě. Stačí zalistovat naším bohatým a přehledným katalogem slev a vybrat si to, co se Vám líbí nejvíce – lhostejno jestli jde o užitečnou pomůcku do kuchyně, kosmetický přípravek nebo třeba dovolená pod tuniským sluncem. Poté si kupon na vybranou slevy doma vytisknete a donesete do obchodu. Jednoduché, že?

Staňte se členem týmu

A nezapomínáme ani na majitele firem a podnikatele – náš katalog slev je neustále aktualizován a obnovován, aby poskytoval ty nejčerstvější a nejvýhodnější nabídky, a díky tomu není problém do něj přidávat nové a nové položky. Proč neposkytnout slevu na svůj vlastní výrobek a nabídnout jej tak tisícům našich spokojených zákazníků?

Comments Off on Slevy
Splývavé či kontrastní, ale vždy vkusné
10, 9, 2015, 9:38
Categoria: Nezařazené

Dekorační látky mohou splývat s interiérem nebo naopak mohou tvořit kontrast například ke stěnám, nábytku či k podlaze. (Celý příspěvek…)

Comments Off on Splývavé či kontrastní, ale vždy vkusné
Privátní vířivka
20, 7, 2015, 21:30
Categoria: Nezařazené

Toužíte po skutečném relaxačním zážitku, ale nechce se vám do běžně dostupných wellnes zařízení? Už jste slyšeli o tom, že existuje privátní vířivka, kam můžete zajít sami, nebo si pozvat jen své nejbližší z rodiny, či přátel? Zkuste to, ta možnost se tu nabízí.
Provozování soukromého hydromasážního salónu, kde můžete využít takové služby, jako jeprivátní vířivka, masáže, nebo sauna. (Celý příspěvek…)

Comments Off on Privátní vířivka
Vše pro Váš nový dům
15, 7, 2015, 15:57
Categoria: Nezařazené

Pokud jste právě před dokončením Vaší stavby a dolaďujete finální úpravy, je nutné začít přemýšlet nad tím, jaké oplocení zvolíte. Hodí se k novostavbě dřevěné z planěk nebo pletivo? Myslíme, že ne, proto bychom Vás rádi oslovili s nabídkou našich kovaných plotů. Pokud máte vlastní návrh, přijďte s ním k nám. S naší pomocí ho dokážete zrealizovat.

Naši práci odvádíme s naprostou pečlivostí

Každý kovář je v podstatě umělec. Bez talentu by nemohl existovat a nebyl by ani přijat na učňovský obor. My naši práci odvádíme s citem pro umění a respektem k tomuto úžasnému oboru. Kované ploty vyrábí tým našich špičkových pracovníků, pro které je jejich práce zároveň tím největším koníčkem. To se také odráží na jejich jedinečném vzhledu.

Comments Off on Vše pro Váš nový dům